TTV BIT neemt afscheid van 2 iconen

Tijdens de senioren training van dinsdag 17 december heeft TTV BIT afscheid genomen van 2 BIT-iconen. Hoofdtrainer Frank du Bois en trainer Michiel Schimmel die beiden hun laatste avond "in functie" hadden bij onze vereniging namen tezamen afscheid. Afscheid_Frank_Michiel.jpeg

Vooraf aan de training nam voorzitter Wim van Ooijen de microfoon om beide te bedanken voor hun jarenlange inzet bij onze vereniging. Hoofdtrainer Frank de Bois die in totaal 15 jaar deze functie met veel passie heeft uitgevoerd werd in de toespraak geroemd.

Even zo ook Michiel Schimmel die al meer dan 20 jaar als trainer binnen de vereniging een onmisbare factor is geweest. Frank gaat vanaf morgen echt al zijn tafeltennis activiteiten aan de wilgen hangen en stopt met al zijn activiteiten binnen TTV BIT en zijn afdelingswerk gaf hij aan, hij gaat zich nu toespitsen op een leven naast tafeltennis.

Michiel neemt dus ook als trainer afscheid maar blijft binnen de vereniging nog wel actief als materiaal deskundige, bij hem kunnen leden nog steeds terecht om batjes, rubbers etc te bestellen.

Naast de toespraak ontvingen beide een enveloppe van de voorzitter en werden ze ook nog bedankt met een fles wijn vanuit de trainingsgroep.

Maar dat was niet alles, de voorzitter had nog iets moois voor de heren in petto namelijk hij heeft beide namens het bestuur en de vereniging benoemd tot "Lid van Verdienste" van TTV BIT, een zeer terechte onderscheiding die ze allebei ruimschoots hebben verdiend.

Frank en Michiel nogmaals heel veel dank namens iedereen die jullie de beginselen en het respect voor tafeltennis hebben bijgebracht, en wij wensen jullie veel succes toe met de tijd die gaat komen.

Namens TTV BIT

 

 

Evenementen

28okt
Sportklas PAC 13.45-15.00
04nov
Sportklas PAC 13.45-15.00

Agenda

Oktober 2020
M D W D V Z Z
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1