Steven Koster Lid van Verdienste TTV BIT

Tijdens de uitgestelde Algemene Leden Vergadering (ALV) van 2020 van TTV BIT is Steven Koster benoemd tot Lid van Verdienste.
Steven werd totaal verrast door voorzitter Wim van Ooijen die hem aan het begin van de vergadering het woord aan hem richtte, de aftredende voorzitter roemde Steven voor zijn jarenlange belangeloze vrijwillige inzet voor de vereniging.Steven_ontvangt.jpeg

Voordat Steven de onderscheiding in ontvangst mocht nemen gaf de voorzitter aan waarom het bestuur tot deze benoeming was gekomen.  

Beste Steven, enige weken geleden heb jij afscheid genomen als trainer van de woensdagavond recreantengroep.
Recreanten trainer, zeer belangrijk voor deze beginnende groep leden, vaak was dit voor velen de eerste stappen/lessen hoe je moet tafeltennissen, wat zijn de beginselen, hoe hou ik een batje vast, hoe moet ik staan, wat is forehand en backhand. Dat is wat jij vele nieuwe leden hebt bijgebracht, ik weet niet hoeveel, maar weet dat dit er velen waren, en die hebben jouw training als zeer prettig hebben ervaren en plukken daar nog steeds de vruchten van.

Maar dit is niet alles Steven wat je hebt gedaan voor onze vereniging, en ik ga even opnoemen (en ws ben ik nog wat vergeten) waar jij heel veel tijd in hebt gestoken in de jaren dat je actief bent in en voor de club:
Van 2004-2009 was je bestuurslid Technische Zaken.
Daarna ben je als vrijwilliger betrokken geweest aan:
- de jaarlijkse schoonmaak
- assisteren bij de school-olympiade
- namens TTVBIT vele jaren zaal coördinator bij de Gelderse Kampioenschappen in Nijmegen
- chauffeur en assistent bij de voormalige AZC vluchtelingen die toen bij TTVBIT konden spelen
- betrokken samen met Henk Snellen om een plan van aanpak te maken voor het “vrijwilligerstekort”
- werkte mee aan een werkgroep inrichting van de website;
- werkte mee aan het opstellen van een nieuwe opzet van toernooien;
- werkte mee aan het opstellen van een nieuwe gedragscode;
- coachte enkele bestuursleden en de voormalige hoofdtrainer in praktijksituaties binnen de club;
- stelde mede een nieuw wervingsplan op;
- en in het verlengde daarvan betrokken bij de noodkreetgroep

En natuurlijk wat ik in de inleiding al vertelde na je TZ bestuurs jaren ben je daarna begonnen als recreantentrainer op de woensdagavond wat ik zonet noemde, 15 jaar in totaal!

Dat alles bij elkaar genoemd te hebben Steven is de reden dat het bestuur en op voordracht van enkele leden wij jou in deze ALV willen benoemen tot “Lid van Verdienste” van onze vereniging mooie TTVBIT, een benoeming die zeer terecht is. Gefeliciteerd met deze benoeming aldus scheidend voorzitter Wim van Ooijen.

Steven01.jpgSteven04.jpgSteven_onderscheiding.jpeg

Lees ook het artikel op Ede Stad: https://tinyurl.com/yypb4y95

 

 

Evenementen

19apr
Online PubQuiz 19.30
10mei
ALV 2021 19.45

Agenda

April 2021
M D W D V Z Z
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2