Bardienst Voorjaarscompetitie 2022 met alle thuiswedstrijden

Hieronder het schema voor de bardiensten van de nieuwe competitie, en het overzicht van de thuiswedstrijden van alle teams.

NIEUW: De competitie teams die op vrijdag bardienst hebben moeten ook met de trainingsavond de dinsdag daarvoor de bardienst verzorgen. Op dinsdagavond is onze barbeheerder Remon Langius meestal zelf op tijd aanwezig en hij neemt de sleutels al vast mee. Mocht hij niet kunnen dan zal hij dit op tijd aangeven en dan moeten de teams de sleutels bij Remon thuis ophalen. Voor beide diensten geldt om 19.30 de bar openen. 

De sleutels en de instructies voor de bardienst op vrijdagavond en zaterdagmorgen worden op vrijdag opgehaald bij Remon thuis, direct na afloop van de bardienst dien je de spullen daar ook weer in te leveren bij Remon thuis in zijn brievenbus!
Het adres is bekend bij jullie.
 
LET OP:
Tijdens de bardienst mag je achter de bar geen alcohol nuttigen, maar het belangrijkste is geen alcohol verstrekken aan jongeren onder de 18 jaar, dit kan ons veel geld kosten 45 € boete voor het jeugdlid en de verstrekker, en 1350 € per constatering voor TTVBIT.  


Hieronder volgt de indeling voor de nieuwe competitie

Zie hier de bardienst per team op de dinsdag:
https://www.ttvbit.nl/www/competitie/bardienst-dinsdag 

BARROOSTER VOORJAAR 2022
DATUM + Teams    Bardienst
Vrijdag 4 februari, 20:00 uur    Team 7
Team 6    
Team 7    
Team 8    
Team 10    
Team 11    
Team 12    
     
Vrijdag 11 februari, 20:00 uur   Team 5
Team 4    
Team 5    
Team 9    
     
Vrijdag 25 februari, 20:00 uur.    Team 6
Team 6    
Team 7    
Team 8    
Team 9    
Team 11    
Team 12    
     
Vrijdag 11 maart, 20:00 uur   Team 10
Team 4    
Team 5    
Team 8    
Team 10    
Team 11    
     
Vrijdag 18 maart, 20:00 uur.    Team 12
Team 6    
Team 7    
Team 10    
Team 12    
     
Vrijdag 25 maart 20.00 uur    
Team 7  Etac 80 2 Team 7/9
Team 9  Herpen 3  
     
Vrijdag 1 april, 20:00 uur.    Team 9
Team 4 TCB 1  
Team 5 Akris 2  
Team 9 HTTC 71 2  
     
ZA 02 apr 14:00    
Landelijk Heren BIT.NL 1  Tempo-Team 1  
Landelijk Heren  BIT.NL 2   Kampenion 1  
Senioren BIT.NL 3  Hutaf 1  
Landelijk Jeugd  BIT.NL 1   SHOT (S) 2  
     
Vrijdag 8 april, 20:00 uur.    Team 8
Team 6 Cevelum 2  
Team 7 Herpen 2  
Team 8 Arena 1  
Team 10 DSV RELAX 2  
Team 11 HTTC 71 3  
     
Vrijdag 15 april, 20:00 uur.    Team 4
Team 4 ONI 3  
Team 5 ONI 2  
Team 10 ATTV 1  
     
ZA 16 apr 14:00    
Landelijk Heren BIT.NL 1  Scyedam 1  
Landelijk Heren  BIT.NL 2  Red Stars 2  
Senioren BIT.NL 3  SKF 4  
     
Vrijdag 22 april, 20:00 uur.    Team 3
Team 6 ONI 4  
Team 7 Essentia 1  
Team 9 Revanche 2  
Team 12 Kracht & Vriend 7  
     
ZA 23 apr 14:00    
Landelijk Heren BIT.NL 1  Avanti 1  
Landelijk Heren  BIT.NL 2  Taverbo 2  
Senioren BIT.NL 3  Litac 1  
     
Vrijdag 29 april, 20:00 uur.    Team 11
Team 4 Kracht & Vriend 1  
Team 5 Trumelo 2  
Team 8 Kracht & Vriend 3  
Team 9 Treffers (A) 3  
Team 11 SKF 7  

 

 

Evenementen

08juli
BIT1 Wiltschut Finale in Huissen 20.00 uur
08juli
Toernooi: Gijs van Schoonhoven
09juli
Eindactiviteit Jeugd 11.00-16.00
15juli
Toernooi: Gijs van Schoonhoven

Agenda

Juli 2022
M D W D V Z Z
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31