Bardienst jaarscompetitie 2020 met alle thuiswedstrijden

Hieronder het schema voor de bardiensten van de nieuwe competitie, en het overzicht van de thuiswedstrijden van alle teams.

NIEUW: De competitie teams die op vrijdag bardienst hebben moeten ook met de trainingsavond de dinsdag daarvoor de bardienst verzorgen. Op dinsdagavond is onze barbeheerder Bao meestal zelf op tijd aanwezig en hij neemt het barzakje en de sleutels al vast mee. Mocht hij niet kunnen dan zal hij dit op tijd aangeven en dan moeten de teams de barspullen bij Bao thuis ophalen. Voor beide diensten geldt om 19.30 de bar openen. 

De sleutels, barzakje en de instructies voor de bardienst op vrijdagavond en zaterdagmorgen worden op vrijdag opgehaald bij Bao thuis, direct na afloop van de bardienst dien je de spullen daar ook weer in te leveren bij Bao thuis in zijn brievenbus!
Het adres is bekend bij jullie.
 
LET OP:
Tijdens de bardienst mag je achter de bar geen alcohol nuttigen, maar het belangrijkste is geen alcohol verstrekken aan jongeren onder de 18 jaar, dit kan ons veel geld kosten 45 € boete voor het jeugdlid en de verstrekker, en 1350 € per constatering voor TTVBIT.  


Hieronder de indeling voor de nieuwe competitie

 

VR 18 sep 20:00 Team 6
BIT.NL 6 - TIAN 3  
BIT.NL 11 - Smash '76 (B) 1  
BIT.NL 12 - SKF 7  
   
ZA 19 sep 14:00 Hans
BIT.NL 1 - SKF 2  
BIT.NL 2 - BIT.NL 3  
   
VR 25 sep 20:00 Team 5/Hans
BIT.NL 3 - Hutaf 1  
BIT.NL 4 - Akris 1  
BIT.NL 5 - Taflan 2  
BIT.NL 7 - Trumelo 3  
BIT.NL 9 - TT Nijmegen 6  
   
ZA 26 sep 10:00 Ouders 2
Jeugd 2 - TT Nijmegen 1  
Jeugd 3 - Velp 1  
Jeugd 4 - Zevenaar 3  
   
VR 02 okt 20:00 Team 4/Hans
BIT.NL 4 - Zevenaar 1  
BIT.NL 5 - TVO 2  
BIT.NL 10 - Revanche 2  
BIT.NL 12 - Rhenus 3  
   
VR 09 okt 20:00 Team 3/Hans
BIT.NL 3 - SMD 1  
BIT.NL 6 - Cevelum 3  
BIT.NL 7 - Hutaf 4  
BIT.NL 8 - Tik Hard 2  
BIT.NL 11 - SKF 6  
BIT.NL 12 - ETAC '80 3  
   
ZA 10 okt 14:00 Karin
BIT.NL 1 - Kluis 1  
BIT.NL 2 - ONI 2  
   
VR 16 okt 20:00 Team 9
BIT.NL 6 - TCB 2  
BIT.NL 9 - De Kroon 1  
BIT.NL 10 - Akris 3  
BIT.NL 11 - Essentia 1  
   
ZA 17 okt 10:00 Ouders 1
Jeugd 1 - Treffers (A) 1  
Jeugd 2 - Treffers (A) 2  
Jeugd 3 - Treffers (A) 3  
Jeugd 4 - Treffers (A) 5  
   
ZA 17 okt 14:00 Hans
BIT.NL 1 - Red Stars 2  
BIT.NL 2 - Hutaf 1  
   
VR 23 okt 20:00 Team 8
BIT.NL 4 - SMD 2  
BIT.NL 5 - Slagvaardig (R) 2  
BIT.NL 7 - Hercules 4  
BIT.NL 8 - Sethone 1  
BIT.NL 9 - Herpen 6  
   
ZA 24 okt 10:00 Ouders 3
Jeugd 1 - TVO 1  
Jeugd 2 - ONI 3  
Jeugd 3 - TVO 3  
Jeugd 4 - ONI 4  
   
VR 30 okt 20:00 Team 12
BIT.NL 3 - Hercules 3  
BIT.NL 6 - Tik Hard 1  
BIT.NL 10 - TCB 4  
BIT.NL 11 - Arena 1  
BIT.NL 12 - Treffers (A) 5  
   
ZA 31 okt 14:00 Karin
BIT.NL 1 - US 1  
BIT.NL 2 - SMD 1  
   
VR 06 nov 20:00 Team 11
BIT.NL 6 - SKF 5  
BIT.NL 7 - Westa 1  
BIT.NL 8 - HTTC 71 2  
BIT.NL 9 - Getavé 1  
BIT.NL 11 - Herpen 5  
   
ZA 07 nov 10:00 Ouders 4
Jeugd 1 - Hutaf 2  
Jeugd 2 - TCB 1  
Jeugd 3 - TCB 2  
Jeugd 4 - SKF 7  
   
ZA 07 nov 14:00  Karin
BIT.NL 1 - Wilvo/ttv Bergeijk 1  
   
VR 20 nov 20:00 Team 10
BIT.NL 4 - Hutaf 2  
BIT.NL 5 - TCB 1  
BIT.NL 9 - Treffers (A) 3  
BIT.NL 10 - Taflan 3  
   
ZA 21 nov 10:00 Ouders 2
Jeugd 1 - SKF 2  
Jeugd 2 - SKF 3  
Jeugd 3 - SKF 5  
Jeugd 4 - SKF 6  
   
VR 27 nov 20:00 Team 7/Hans
BIT.NL 4 - Litac 1  
BIT.NL 5 - SKF 4  
BIT.NL 7 - Herpen 3  
BIT.NL 8 - Herpen 4  
BIT.NL 12 - Hutaf 8  

Evenementen

30nov
ALV 2020 aanvang 19.45
07dec
Het Streek 08.30-09.30
08dec
Het Streek 08.30-09.30
09dec
Sportklas PAC 13.45-15.00
11dec
Het Streek 08.30-09.30
14dec
Het Streek 08.30-09.30
15dec
Het Streek 08.30-09.30

Agenda

November 2020
M D W D V Z Z
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6