Bardienst Najaarscompetitie 2018 met alle thuiswedstrijden

Hieronder het schema voor de bardiensten van de Najaarscompetitie 2018, en het overzicht van de thuiswedstrijden van alle teams.

De sleutels en instructies voor de bardienst (vrijdag en zaterdag) worden op vrijdag opgehaald,
direct na afloop van de bardienst dien je de spullen daar ook weer in te leveren via de brievenbus!
Het adres is bekend bij jullie.
 
LET OP:
Tijdens de bardienst mag je achter de bar geen alcohol nuttigen, maar het belangrijkste is geen alcohol verstrekken aan jongeren onder de 18 jaar, dit kan ons veel geld kosten 45 € boete voor het jeugdlid en de verstrekker, en 1350 € per constatering voor TTVBIT.  


Hieronder volgt de indeling voor 2018

Vrijdag  7-sep 20uur Bit 7
Bit 6 Dsv relax 1    
Bit 7 Tian 2    
Bit 8 Herpen 6    
 Bit 10 Trumelo 3    
Zaterdag  8-sep 14 uur Karin/Hans
 Bit 1 Disnierats1    
 Bit 2 Rijnoever 1    
Bit 3 Avanti 3    
Jeugd 1 Hutaf 2    
Vrijdag 14-sep 20 uur Bit 4
Bit 4 Slagvaardig 1    
Bit 5 Tik hard 1    
Bit 11 Rhenus 4    
Zaterdag 15-sep 10 uur  Karin
jeugd 3 Skf 2    
Jeugd 2 Hutaf 3    
Jeugd 4 TCB 1    
Jeugd 5 Skf 7    
Zaterdag 15-sep 15 uur   
jeugd 2 Jeugd 3    
Vrijdag 21-sep 20 uur Bit 6
Bit 6 Drusus 1    
Bit 7 Hercules 5    
Bit 8 Zevenaar 5    
Bit 9 Slagvaardig 5    
Bit 10 drusus 2    
Zaterdag 22-sep 14 uur Karin/Hans
Bit 1 Taveba 2    
Bit 2 Pecos 3    
Bit 3 Spaarne 2    
Jeugd 1 Us 1    
Vrijdag  28-sep 20 uur Bit 5
Bit 4 Herpen 1    
Bit 5 Slagvaardig 4    
Bit 7 Skf 7    
Bit 10 Setchone 1    
Bit 11 Kracht en Vr. 4    
Zaterdag 29-sep 10 uur  Marcel Klaassen
Jeugd3 Westa 1    
Jeugd 2 Zevenaar 1    
Jeugd 4 TVO2    
Jeugd 5 Zevenaar 4    
    14 uur Karin/Hans
Bit 1 Kampioen 1    
Bit 2 Stede Broec 1    
Bit 3 Rapidity 1    
Jeugd 1 Taveba 2    
Vrijdag  5-okt 20 uur Bit 8
Bit 6 ATTV 1    
Bit 8 Getave 2    
Bit 9 Hutaf 10    
Vrijdag 12-okt 20 uur Bit1
Bit 4 TVO2    
Bit 8 Getave 2    
Zaterdag 13-okt 10 uur H van Eisbergen
Jeugd 5 Hutaf 8    
vrijdag 26-okt 20 uur Bit 2
Bit 9 HTTC 71 2    
Bit5  SKf 6    
Vrijdag  2-nov 20 uur Bit 11
Bit 6 Litac2    
Bit 7 Velp 3    
Bit 9 Skf 9    
Bit 10 Kr&VR 2    
Bit 11 TVO 5    
Zaterdag  3-nov 10 uur P. van Es
Jeugd 2 Westa 1    
Jeugd 4 ONI 3    
    14 uur Karin/Hans
Bit 1 De toekomst 1    
Bit 2 Amsterdam 78 1    
Bit 3 Skf 4    
Jeugd 1 Hilversum 2    
Vrijdag  16-nov 20 uur Bit 3
Bit 4 Hutaf 1    
Bit 5 TVO 3    
Zaterdag 17-nov 10 uur Nog in te delen
Bit 5 TCB 3    
Vrijdag 23-nov 20 uur Bit 9
Bit 6 Hutaf 5    
Bit 9 Rhenus 3    
Vrijdag  30-nov 20 uur Bit 10
Bit 4 tt Nijmegen 1    
Bit 5 Hutaf 3    
Bit 7 tt Nijmegen 5    
Bit 10  HTTC71 3    
Zaterdag 1-dec 10 uur M. Klassen
Jeugd 5 Kr&Vr 1    
    14 uur Karin/Hans
Bit 1 HTC 1    
Bit 2 Buitenpost 1    
Bit 3 Alexandria66 1    
Jeugd 1 Veenland 1    

Evenementen

20nov
Zaal gehuurd Streek
21nov
Zaal gehuurd Streek
21nov
Zaal gehuurd PAC
23nov
H6,9 20.00 uur
23nov
Zaal gehuurd Streek
25nov
Zaal gehuurd NTTB
26nov
Zaal gehuurd Streek

Agenda

November 2018
M D W D V Z Z
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2