TEAMSAMENSTELLING NAJAAR COMPETITIE 2021

BIT.NL 1 2e divisie/2e divisie ZA 14:00 
2972643 J.W.F. van der Heijden (Robert-Jan) 9-3-1986
3374181 Y. Schurink (Yorick) 14-4-1989
3526411 M. Loeve (Maarten) 15-11-1992
3555389 A. Barendregt (Alice) 4-8-1994
     
BIT.NL 2 3e divisie/3e divisie ZA 14:00 
3287952 R. Langius (Remon) 29-9-1987
3346007 T. Hanegraaf (Tom) 14-5-1992
3584841 T. Buitenhuis (Tom) 11-4-1993
3587954 T. Nguyen (Trung) 28-7-1994
3902316 N. Stormink (Nino) 18-7-1997
     
BIT.NL 3 Hoofdklasse/Hoofdklasse ZA 14:00 
1938337 B. Oskam (Bas) 21-7-1971
2347393 G.J.M. Bongers (Moreno) 23-4-1974
3075517 V. Spiering (Vincent) 31-8-1965
3923663 J. Hessing (Jaël) 16-7-2000
     
BIT.NL 4 1e klasse/1e klasse VR 20:00
2442436 R. Bosch (Remco) 22-4-1982
2591405 J. Mostert (Joost) 21-3-1979
2831936 F. Meeuwisz (Frank) 19-7-1968
2971320 J. McKenzie (James) 16-4-1980
3818486 W. Kuiters (Wisse) 18-11-1997
     
BIT.NL 5 1e klasse/1e klasse VR 20:00
998172 J.D. Mostert (Jan) 24-9-1949
2090603 H.G.M. Pouw (Henny) 13-8-1948
3199361 J. Schuurman (Jeroen) 10-3-1953
3825158 W. Lagrouw (Walter) 31-10-1964
4133774 J. Jonkman (Joshua) 17-10-2005
     
BIT.NL 6 2e klasse/2e klasse VR 20:00
2241343 R. Schut (Rob) 9-10-1963
3203487 A. van Santen (Arie) 4-9-1961
3487730 H. Snellen (Henk) 15-5-1957
3584825 G. Dros (Gerrit) 6-5-1962
3959224 P. de Koning (Pieter) 16-12-1992
     
BIT.NL 7 3e klasse/3e klasse VR 20:00
1141817 W. Spelt (Wim) 12-4-1950
2901943 P. Groen (Peter) 9-4-1959
3718262 D.B. Nguyen (Bao) 30-10-1971
3767180 J.A. Lommen (Jean) 6-5-1958
     
BIT.NL 8 3e klasse/3e klasse VR 20:00
3829738 T. Slagter (Teun) 13-8-1995
3901962 H. Kranendonk (Hilco) 19-3-1997
3983061 W. Niesing (Wilmer) 24-8-2000
4010031 D.J. van Eijnsbergen (Dorien) 20-1-2001
4018348 S. Haeck (Sam) 28-2-2001
     
BIT.NL 9 3e klasse/3e klasse VR 20:00
4044810 R. de Boer (Robert) 23-5-1971
4112087 A.J.G. de Boer (Arjan) 3-6-1989
4145917 J. van Schoonhoven (Jeroen) 27-3-1988
4147951 J. Groenendijk (Joris) 9-11-1992
4180975 S. Vogd (Stefan) 6-4-1977
     
BIT.NL 10 3e klasse/3e klasse VR 20:00
2089513 W. van Ooijen (Wim) 5-7-1958
2279582 G. van de Hoop (Gerard) 2-4-1960
2498908 M. Cornelissen (Marc) 7-6-1961
2729715 K. Nguyen Quang (Ke) 8-1-1957
4004161 C. Pop (Cristian) 3-3-1989
     
BIT.NL 11 4e klasse/4e klasse VR 20:00
2498916 A.M. Jansen (Aart) 6-2-1946
2832306 D. Steijns (Dennis) 20-9-1973
3011717 T. Sandbrink (Ton) 19-9-1969
3235612 E.J.H. Spies (Juul) 13-2-1984
3967594 J. van Dijk (Jan) 20-6-1959
4202214 E. Prinsen (Emiel) 4-1-1977
     
BIT.NL 12 5e klasse/5e klasse VR 20:00
3171397 N. Kuijpers (Nicole) 22-6-1985
3415995 N. van de Bospoort (Niels) 14-5-1989
4078005 A. Hoftijzer (Astrid) 31-3-1967
4177558 H. Eizinga (Henk) 1-6-1971
4273605 P. Deesongkram (Parichart) 9-7-1977
4281331 G. Groothengel (Gradus) 20-3-1981

Evenementen

19okt
Edese Jeugd via SportService
24okt
Jeugd Meerkampen bij TTVBIT
27okt
Sportklas PAC 13.15-14.30
27okt
Sportklas PAC 13.15-14.30

Agenda

Oktober 2021
M D W D V Z Z
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31