TEAMSAMENSTELLING VOORJAARSCOMPETITIE 2018

Landelijk Heren
Bit.nl 1
         2e divisie ZA 14:00
2972643 J.W.F. van der Heijden (Robert-Jan) 09-03-1986 (S)
3260992 M. Laroo (Michel) 13-06-1970 (S)
3526411 M. Loeve (Maarten) 15-11-1992 (S)
3706532 L.A. van Raadshooven (Laurens) 07-05-1997 (S)

Bit.nl 2         3e Divisie ZA 14:00
3137775 S. de Klerk (Simone) 27-03-1990 (S)
3203801 T. Hebinck (Thomas) 06-04-1987 (S)
3346007 T. Hanegraaf (Tom) 14-05-1992 (S)
3374181 Y. Schurink (Yorick) 14-04-1989 (S)
3555389 A. Barendregt (Alice) 04-08-1994 (S)

Afdeling Gelre
Bit.nl 3 Hoofdklasse/Hoofdklasse ZA 14:00
 
1150272 B. Nab (Bert) 26-02-1962 (S)
3075517 V. Spiering (Vincent) 31-08-1965 (S)
3172199 F.J. Blaauw (Franck) 11-08-1973 (S)
3902316 N. Stormink (Nino) 18-07-1997 (S)

Bit.nl 4 Hoofdklasse/Hoofdklasse VR 20:00
0823880 J. Woudstra (Johan) 24-05-1961 (S)
1938337 B. Oskam (Bas) 21-07-1971 (S)
2729676 E. Krijt (Emiel) 20-02-1978 (S)
3287952 R. Langius (Remon) 29-09-1987 (S)
3450547 M. van Osenbruggen (Michel) 23-04-1969 (S)

Bit.nl 5 1e klasse/1e klasse VR 20:00
0998172 J.D. Mostert (Jan) 24-09-1949 (S)
2442436 R. Bosch (Remco) 22-04-1982 (S)
2591405 J. Mostert (Joost) 21-03-1979 (S)
3199361 J. Schuurman (Jeroen) 10-03-1953 (S)

Bit.nl 6 2e klasse/2e klasse VR 20:00
2241343 R. Schut (Rob) 09-10-1963 (S)
3203487 A. van Santen (Arie) 04-09-1961 (S)
3584825 G. Dros (Gerrit) 06-05-1962 (S)
3713644 A.M. Snoek (André) 23-04-1948 (S)
3718296 M. Oudshoorn (Michael) 27-05-1993 (S)

Bit.nl 7 2e klasse/2e klasse VR 20:00
3487730 H. Snellen (Henk) 15-05-1957 (S)
3829738 T. Slagter (Teun) 13-08-1995 (S)
3855739 J. Tetelepta (Jarell) 20-08-1997 (S)
3901962 H. Kranendonk (Hilco) 19-03-1997 (S)
3923663 J. Hessing (Jaël) 16-07-2000 (J3)
3932133 D. Willems (Daan) 23-02-1999 (S1)
3947536 K. Pechlivanidis (Kouros) 01-12-2000 (J3)

Bit.nl 8 3e klasse/2e klasse VR 20:00
1141817 W. Spelt (Wim) 12-04-1950 (S)
2831936 F. Meeuwisz (Frank) 19-07-1968 (S)
2901943 P. Groen (Peter) 09-04-1959 (S)
3718262 D.B. Nguyen (Bao) 30-10-1971 (S)
3767180 J.A. Lommen (Jean) 06-05-1958 (S)
3825158 W. Lagrouw (Walter) 31-10-1964 (S)

Bit.nl 9 4e klasse/4e klasse VR 20:00
2089513 W. van Ooijen (Willem) 05-07-1958 (S)
2279582 G. van de Hoop (Gerard) 02-04-1960 (S)
2498908 M. Cornelissen (Marc) 07-06-1961 (S)
2729715 K. Nguyen Quang (Ke) 08-01-1957 (S)
4004161 C. Pop (Cristian) 03-03-1989 (S)

Bit.nl 10 4e klasse/4e klasse VR 20:00
2591421 W. Spelt (Wilma) 17-02-1979 (S)
3777096 B. Wouterse (Brian) 12-10-1989 (S)
4044810 R. de Boer (Robert) 23-05-1971 (S)
4112087 A.J.G. de Boer (Arjan) 03-06-1989 (S)
4145917 J. van Schoonhoven (Jeroen) 27-03-1988 (S)
4147951 J. Groenendijk (Joris) 09-11-1992 (S)

Bit.nl 11 5e klasse/5e klasse VR 20:00
2498916 A.M. Jansen (Aart) 06-02-1946 (S)
2634481 J.A. Degenaar (Hans) 31-05-1941 (S)
2832306 D. Steijns (Dennis) 20-09-1973 (S)
3011717 T. Sandbrink (Ton) 19-09-1969 (S)
3738246 R.F. Ayal (Robert) 23-01-1963 (S)
4078005 A. Hoftijzer (Astrid) 31-03-1967 (S)
4198716 C. Blaauw (Christine) 28-03-1998 (S)

Evenementen

20nov
Zaal gehuurd Streek
21nov
Zaal gehuurd Streek
21nov
Zaal gehuurd PAC
23nov
H6,9 20.00 uur
23nov
Zaal gehuurd Streek
25nov
Zaal gehuurd NTTB
26nov
Zaal gehuurd Streek

Agenda

November 2018
M D W D V Z Z
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2