TEAMSAMENSTELLING VOORJAARSCOMPETITIE 2020

Landelijk Heren
Bit.nl 1
        2e divisie ZA 14:00
2972643     J. van der Heijden (Robert-Jan) 09-03-1986 (S)
3526411     M. Loeve (Maarten) 15-11-1992 (S)
3555389     A. Barendregt (Alice) 04-08-1994 (S) 
3374181     Y. Schurink (Yorick) 14-04-1989 (S)

Afdeling Gelre
Bit.nl 2        Hoofdklasse ZA 14:00
3346007     T. Hanegraaf (Tom) 14-05-1992 (S)
3584841     T. Buitenhuis (Tom) 11-04-1993 (S)
3287952     R. Langius (Remon) 29-09-1987 (S)
3902316     N. Stormink (Nino) 18-07-1997 (S)

Bit.nl 3        Hoofdklasse ZA 14:00 
0823880     J. Woudstra (Johan) 24-05-1961 (S)
1938337     B. Oskam (Bas) 21-07-1971 (S)
1150272     B. Nab (Bert) 26-02-1962 (S)
3075517     V. Spiering (Vincent) 31-08-1965 (S)
3172199     F. Blaauw (Franck) 11-08-1973 (S)
3923663     J. Hessing (JaĆ«l) 16-07-2000 (J3)
3947536     K. Pechlivanidis (Kouros) 01-12-2000 (J3)
2347393     M.Bongers (Moreno) 23-04-1974 (S)

Bit.nl 4        Promotie Hoofdklasse VR 20:00
3203801     T. Hebinck (Thomas) 06-04-1987 (S)

2971320     J. McKenzie (James) 16-04-1980 (S)
2442436     R. Bosch (Remco) 22-04-1982 (S)
2591405     J. Mostert (Joost) 21-03-1979 (S)
3818486     W. Kuiters (Wisse) 18-11-1997 (S)

Bit.nl 5        Promotie Hoofdklasse VR 20:00
0998172     J. Mostert (Jan) 24-09-1949 (S)
2831936     F. Meeuwisz (Frank) 19-07-1968 (S)
3825158     W.Lagrouw (Walter) 31-10-1964 (S)
3199361     J. Schuurman (Jeroen) 10-03-1953 (S)
2090603     H.Pouw (Henny) 13-08-1948 (S)

Bit.nl 6        1e klasse VR 20:00
3855739     J. Tetelepta (Jarell) 20-08-1997 (S)
3959119     K. Zamfir (Kevin)  31-12-1994 (S)
4009991     J. Schutrups (Jeroen) 06-02-2001 (S1) 
4018348     S. Haeck (Sam) 28-02-2001 (S1)

Bit.nl 7        2e klasse VR 20:00
2241343     R. Schut (Rob) 09-10-1963 (S)
3203487     A. van Santen (Arie) 04-09-1961 (S)
3584825     G. Dros (Gerrit) 06-05-1962 (S)
3718296     M. Oudshoorn (Michael) 27-05-1993 (S)
3487730     H. Snellen (Henk) 15-05-1957 (S)

Bit.nl 8        3e klasse VR 20:00
1141817     W. Spelt (Wim) 12-04-1950 (S)
2901943     P. Groen (Peter) 09-04-1959 (S)
3718262     D.Nguyen (Bao) 30-10-1971 (S)
3767180     J. Lommen (Jean) 06-05-1958 (S)
3450547     M.van Osenbruggen (Michel) 23-04-1969 (S)
4253883     B. Sluiter (Bob) 15-08-1981 (S)

Bit.nl 9        3e klasse VR 20:00
2591421     W. Spelt (Wilma) 17-02-1979 (S)
3777096     B. Wouterse (Brian) 12-10-1989 (S)
4044810     R. de Boer (Robert) 23-05-1971 (S)
4112087     A. de Boer (Arjan) 03-06-1989 (S)
4145917     J. van Schoonhoven (Jeroen) 27-03-1988 (S)
4147951     J. Groenendijk (Joris) 09-11-1992 (S)
3901962     H. Kranendonk (Hilco) 19-03-1997 (S)
3829738     T. Slagter (Teun) 13-08-1995 (S)

Bit.nl 10      3e klasse VR 20:00
2089513     W. van Ooijen (Willem) 05-07-1958 (S)
2279582     G. van de Hoop (Gerard) 02-04-1960 (S)
2498908     M. Cornelissen (Marc) 07-06-1961 (S)
2729715     K. Nguyen Quang (Ke) 08-01-1957 (S)
4004161     C. Pop (Cristian) 03-03-1989 (S)

Bit.nl 11      4e klasse VR 20:00
2498916     A. Jansen (Aart) 06-02-1946 (S)
2832306     D. Steijns (Dennis) 20-09-1973 (S)
3011717     T. Sandbrink (Ton) 19-09-1969 (S)
4198716     C. Blaauw (Christine) 28-03-1998 (S)
4202214     E. Prinsen (Emiel) 04-01-1977 (S)
3235612     J. Spies (Juul) 13-02-1984 (S)